Raamat “Minu elu kutse

1 raamat

19,90

Kogus:

Kokku:

Üldine

Kas sul on teadmatus selle osas, mida sa tegelikult oma elus tegema peaksid või kahtled, et kas see on ikka see õige asi?
Või tead, mis on sinu anded ja kutsumus, kuid ei näe, kuidas sellega piisavalt sissetulekut teenida? Või tunned, et sa ei rakenda seda oma tegeliku potentsiaali vääriliselt?

Kas sind hoiab tagasi edasilükkamine ja asendustegevustega tegelemine oma kutsumuse leidmisel või rakendamisel?
Kas oled liiga kriitiline enda suhtes või sul puudub julgus/usk endasse, et oma kutsumust rakendada?

Aastal 2018 viis Edu Akadeemia läbi küsitluse, millele vastas umbes 1500 inimest, kellest rohkem kui 70% (!) soovisid, et neile oleks juba koolis õpetatud, kuidas oma tõelisi andeid avastada ja neid rakendada. Kahjuks on tänane koolisüsteem, meediaruum ja ühiskond paljud inimesed oma tõelisest olemusest väga kaugele viinud ning see põhjustab rahulolematust, kurbust ja depressiooni.

Me oleme kõik milleski andekad; meil kõigil on põhjus, miks meid on ellu kutsutud. Kui see põhjus üles leida, muutub elu palju  õnnelikumaks. Väga raske on olla õnnetu, kui sa teed seda, milleks sa oled siia maailma loodud ja mis paneb su silmad särama.

Eriti veel, kui see loob olulist lisaväärtust ka teistele inimestele. Probleem on selles, et väga suur hulk inimesi, isegi siis, kui nad on oma anded üles leidnud, ei rakenda neid sellisel määral, milleks nad suutelised on. Miks? Sellel on palju põhjusi.

Esiteks piiravad meid meie enda uskumused, harjumused, väärtushinnangud ja kahtlused.

Teine põhjus on õigete mentorite ja nõuandjate, inimeste, kes on sarnase teekonna läbi teinud, puudumine.

Kolmandaks puudub mõnedel inimestel piisavalt suur põhjus oma annetega tegelemiseks või on hetkeolukord nii mugav.

Ja neljandaks ei leita piisavalt aega, et oma andeid üles leida või neid edasi arendada.

Sellest raamatust saad parimad palad, mis on aidanud paljudel inimestel jõuda oma annete avastamiseni ja nende tegeliku potentsiaali vääriliselt rakendamiseni.

3 olulist sammu, mis sa sellest raamatust saad

Loo endas selgus

* Kuidas leida oma ehe olemus?
* Kuidas jõuda selgusele, mida sa oma elus tegelikult tegema peaksid?
* Kuidas saada oma alal silmapaistvalt heaks?
* Kuidas leida piisavalt tugev miks, et oma soovitud elu poole liikuma hakata?
* Kuidas elada tähendusrikkamat ja õnnelikumat elu?
* Terve hulk praktilisi nõuandeid, harjutusi ja küsimusi, mis aitavad sul leida oma kirge, tõelisi andeid ja kutsumust.

Märka võimalusi

* Kuidas oma annete rakendamisega piisavalt sissetulekut tekitada?
* Kuidas hakata märkama võimalusi, mis sinu ümber alati olemas on olnud?
* Kuidas teha oma elus suunamuutusi, hoolimata vanusest?
* Kuidas leida oma ellu innustavaid mõttekaaslasi?
* Kuidas enda arengut märkimisväärselt kiirendada?
* Kuidas küsida oma töö ja tegemiste eest kõrgemat hinda?

Julgus tegutseda

* Kuidas saada üle edasilükkamisest ja hakata tegutsema?
* Kuidas lõpetada iseenda takistamine ja kritiseerimine?
* Kuidas saada julgus ja usk endasse, et oma unistused ellu viia?
* Kuidas muuta sind piiravad uskumused ja harjumused sind toetavateks?
* Kuidas saada üle ebaõnnestumise kartusest?
* Kuidas rasketes olukordades mitte alla anda?
* Kuidas tegutseda hirmust hoolimata?
* Kuidas saavutada õnnelikult?

Raamatu autoritest

Roland Tokko

Edu Akadeemia üks asutajatest, koolitaja, autor, laulja ja laulukirjutaja

Viimase 12 aasta jooksul on Roland madalast enesehinnangust ja tegutsemise hirmust jõudnud seisu, kus ta on korraldanud Eesti läbi aegade suurima koolituse, esinenud rahvusvahelistel lavadel tuhandete inimeste ees ja jaganud lava Jean Claude van Damme, Robin Sharma, Robert Kiyosaki, T. Harv Ekeri, Nick Vujicici ja paljude teistega.

Roland on andnud välja 2 raamatut – „12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma” ja „Minu elu kutse”, mida on kokku müüdud ligi 20 000 eksemplari.
Lisaks alustas ta 31-aastaselt nullist laulmisega ning andis 3,5 aastat hiljem välja täispika muusikaalbumi enda kirjutatud lauludega.

2021. aastal pärjati ta silmapaistva noore eestlase tiitliga.

Harald Lepisk

Loova eneseteostuse uurija ja koolitaja ning innovatsiooniprogrammide moderaator.

Enam kui 13 aastat on ta teadlikult uurinud, kuidas saame mõista, kes me oleme ja milles me head oleme. Harald on Tartu Ülikooli magister ettevõtluses ning tehnoloogia juhtimises, Inspiratsioon.ee arengukeskkonna ja Lugudevestja rakenduse looja ning Elu looming taskuhäälingu saatejuht.

Haraldi anne on inimeste liigutamine sõnadega ning selle kaudu on ta aidanud tuua inimeste ellu selgust ja inspiratsiooni enam kui 1000 õppesündmusel 18 riigis.

Tuntud eestlased raamatust

„Olen lugenud palju ilu- ja populaarteaduslikku kirjandust ja tuleb tõdeda, et see raamat on üks viimase aja paremaid pärleid, mis on mulle kätte sattunud. Sain siit palju häid soovitusi ja viiteid kodulehtedele ning raamatutele. Eriti meeldib mulle see, et raamatus on teemad kompaktselt kokku võetud ja kohe nende juures on harjutused ning nõuanded.

Minu meelest peaks see raamat olema põhikoolis kohustuslik kirjandus. Autorid on enese arendamisel suure töö ära teinud ja annavad seda väga inspireerival moel edasi, olles ise eeskujuks, kuidas saavutada oma unistuste elu.

See raamat julgustas mind veelgi rohkem olema mina ise ja seadma eesmärke, mis kannavad kõrgemale ja kaugemale.“

Epp Kärsin

tingimusteta armastuse maaletooja

“See raamat on nagu hea kaaslane – paneb sind mõtlema, kirjutama, arutlema, vaidlema autoritega ja ka iseendaga. Kohati oli tunne, et olen taas koolipingis ja teen harjutusi-ülesandeid. Nende tegemine võttis aga aega, sest sain siit julgust vaadata iseenda sisse, reaalselt tajuda, mis minuga toimub ja kui palju ma üldse tahan liikuda ikka selsamal rajal nagu alati, olles ilmselt osaliselt ka mugavustsoonis.

Või tahan ma hoopis tunda elevust seoses avastamata maailmaga, sest nagu raamat ütleb, on otsast alustada täiesti okei. Võib-olla peabki sukelduma teadmatusse, et saada uusi, põnevaid, teistmoodi kogemusi!

Sain kinnitust, et olemasolevaid teadmisi-oskusi saab ära kasutada hoopis mujal. See raamat on väga hea õppematerjal neile, kes seisavad teelahkmel ja igatsevad uuesti tunda kirge, elevust, elutahet teha, muuta, luua…“

Krista Lensin

produtsent ja saatejuht

Osta raamat

1 raamat

19,90

Kogus:

Kokku: