Edu Kirjastuse lugu

Edu Akadeemia

Edu Akadeemia on 2014. aastast saati tegutsenud missiooniga tuua välja inimeste tegelik potentsiaal, aidates tuhandetel inimestel jõuda soovitud tulemusteni suhtes iseenda, teiste, raha, karjääri ja tervisega.

Kõige selle toetamiseks on loodud virtuaalne kogukond Teadlikult Õnnelik Mina, samuti korraldame nii füüsilisi kui ka virtuaalseid koolitusi ja enesearengufestivali, oleme välja andnud raamatuid, kirjutanud artikleid, teinud online-kursusi ning veebiseminare.

Edu Akadeemia on Eestisse toonud mitmeid maailmakuulsaid koolitajaid, näiteks Robin Sharma, Robert Kiyosaki, Jack Canfield jt. Edu Akadeemia läbi aegade suurimale konverentsile „Better You” Saku Suurhallis kogunes üle 4200 kuulaja, virtuaalsel inspiratsioonipäeval „Päev iseendale” aga osales enam kui 20 000 inimest.

Kirjastuse algus

Edu Kirjastuse loomine on hea näide sellest, kuidas sisetunnet usaldades saavad teoks imelised asjad. Edu Akadeemia üks asutaja, Roland Tokko, kutsus kokkusaamisele tuttava kirjastaja, et kirjastuse mõtet arutada. 22. septembril 2022. aastal jõudsidki nad kohtudes järeldusele, et on imeline idee tuua kokku oma kogemused, mis üksteist hästi täiendavad.

Kohtumise lõpus väljendas kirjastaja toredalt oma elevust: „Ma tunnen, et mul on liblikad kõhus.“

Roland kuulis midagi sellist ühe mehe suust esimest korda.

Nii see kirjastus alguse saigi, sest kaks inimest usaldasid ennast ja olid valmis oma sisetunde baasil tegutsema.

Raamat „Uus algus“ on ühtlasi Edu Kirjastuse uus algus ehk meie kõige esimene trükis.

Meie missioon

Edu Kirjastuse missioon on tuua sinuni sellised teosed, mis aitavad avada oma tegelikku potentsiaali ja olla parim versioon iseendast. Ehe, terve ja õnnelik.