Raamat “Miks inimesed ei võiks lihtsalt normaalsed olla?

ERIHIND

Boonus: 16.06 veebiseminar "Kas see on normaalne, et mu isiksusetüüp muutub vastavalt olukorrale ja inimestele?"

29,90

Kogus:

Kokku:

KOMBO

Boonus: 16.06 veebiseminar "Kas see on normaalne, et mu isiksusetüüp muutub vastavalt olukorrale ja inimestele?" Tellimusega saad 2 raamatut.

59,80

Kogus:

Kokku:

Üldine

TEGEMIST ON EELTELLIMISEGA! RAAMAT VALMIB JUUNI LÕPUS.

Miks teised inimesed käituvad nii, nagu nad käituvad?
Miks sa ise käitud nii, nagu sa käitud?
Miks ei võiks inimesed lihtsalt normaalsed olla?

Küllap on mõni neist küsimustest sinulgi peast läbi käinud. Siin on raamat, mis annab sulle vastuseid ja mõistmist, sisaldades (isiklikke) näiteid, praktilisi soovitusi ja põnevat arutelu.

Suhtlemine oli minu jaoks kuni ülikoolini keeruline asi, mis tekitas ebamugavat tunnet. Soovist seda muuta läksin müügitööd tegema ja alustasin nüüdseks enam kui 20 aastat kestnud teekonda, mille jooksul olen õppinud nii iseendaga paremini suhtlema kui ka teistega suhtlussilda looma. See on võimaldanud mul koostööd teha väga paljude eri tüüpi inimestega, kõigil oma taust. Olen tänaseni tõeline inimsuhete ja nende toimimisviiside avastamise fänn ja alati põnevil, kui kohtun mõne meeskonna, juhi, paari või üksikhuvilisega.

Sellest raamatust saad näiteks teada, kuidas lahendada konflikte endas ja teistega; kuidas vabaneda maskidest; miks sulle mõni inimene närvidele käib. Lisaks hulk põnevaid mõtteharjutusi ja väga praktilisi soovitusi.

BOONUS RAAMATUOSTJATELE

Veebiseminar “Kas see on normaalne, et mu isiksusetüüp muutub vastavalt olukorrale ja inimestele?”
16. juunil kell 18.00

Raamatu autorist

Kaido Kubri

konsultant, koolitaja ning DISCi isiksusetüüpide ekspert ja treener

Kaido on läbi viinud enam kui 1800 üks-ühele DISCi-coaching’ut nii tipp- ja keskastmejuhtidega, müügiesindajatega, ametnikega, klienditeenindajatega kui ka enesearenguhuvilistega, kes on nõuks võtnud ise midagi teha, et elada täisväärtuslikumat elu. Abi on saadud ka eraelulistes küsimustes, mis puudutavad enese mõistmist, laste kasvatamist, paarisuhteid, isiklikku arengut jne.

Ta on teinud rohkem kui 300 koolituspäeva tuhandetele osalejatele. Teda kutsutakse koolitama tavaliselt siis, kui on vaja juhtida inimesi muudatuste protsessis, lahendada konflikte, toetada juhte näiteks värbamisel, jaotada rolle meeskonnas, planeerida strateegiat vms.  

Kaidol on Thomas Internationali Thomas-meetodi (DISCi mudel) rahvusvaheline sertifikaat.

Video

Kaido Kubri u0022Miks inimesed ei võiks lihtsalt normaalsed olla?u0022

Tagasiside raamatu lugejatelt

Mina käisin tegemas DISCi analüüsi ja see oli tõepoolest silmiavav. Kaido Kubri tegi asja ikka väga selgeks. Tulemuseks nagu ikka Kaidoga pidi olema, et kui sul on mingid kõhklused või kahtlused ühe või teise asja osas, siis sealt välja tulles tead nii mõndagi rohkem ja võid endale õlale patsutades öelda, et oled täiesti "normaalne" inimene. - Anu Tähemaa
DISC on mega hea selguse tooja ning sealt edasi saab ainult paremaks minna! - Kerli Marmor
Olen Kaido käest saanud tõekspidamisi, mida hoian ja kannan endaga kaasas ka veel 5 aastat hiljem ning kui ta kuskil sõna võtab, siis tahan sellest alati osa saada. - Merlin Stamm
DISC on midagi, mis on võluvõti avamaks kõikide elu valdkondade juhtimise uksed. Mõistmaks ennast ja teisi endi ümber. - Kadri Pikkmets
DISC on totaalne elupäästja, teenäitaja, toetaja, selgitaja, suunaja, lepitaja, arendaja ja mis kõik veel. See, kuidas DISCi isiksusetüüpide tundmine on aidanud mul iseendast ja ka teistest paremini aru saada, mõista, aktsepteerida ja inimestest ning situatsioonidest tulenevalt valida sobivamaid lähenemisviise, on minu elukvaliteeti nii meeletult parandanud, et ma olen ülim DISCi fänn ja see tunne aina kasvab. DISCi abil saab lahendada juba väga põgusate teadmistega nii palju olukordi ning samas on DISCiga võimalik lõputult sügavale minna. - Kaia Tammekänd

Osta raamat

ERIHIND

Boonus: 16.06 veebiseminar "Kas see on normaalne, et mu isiksusetüüp muutub vastavalt olukorrale ja inimestele?"

29,90

Kogus:

Kokku:

KOMBO

Boonus: 16.06 veebiseminar "Kas see on normaalne, et mu isiksusetüüp muutub vastavalt olukorrale ja inimestele?" Tellimusega saad 2 raamatut.

59,80

Kogus:

Kokku: