Raamat “Ma olen piisav -20%

1 raamat

20% tavahinnast soodsam!

Original price was: 24,90€.Current price is: 19,90€.

Kogus:

Kokku:

Üldine

Sinu suhted teiste inimeste ja välismaailmaga põhinevad sinu suhtel iseendaga. Mida rohkem sa ennast väärtustad, seda toetavamad suhted, rahuldust pakkuvamad tööalased võimalused ja õnnelikuma elu sa endale lood. Uskumus ja sügav sisemine tunne, et sa oled piisav, mõjutab iga sinu eluvaldkonda.

Marisa Peer on rohkem kui 30 aasta jooksul aidanud tuhandetel inimestel seljatada emotsionaalseid ja füüsilisi probleeme ning vaimseid blokeeringuid. Ta vastandub klassikalise psühholoogia keerukusele ja usub, et isegi kui paljud meie probleemid võivad olla keerulised, siis nende ületamine ei pea olema keeruline, see võib olla kiire, tõhus ja elumuutev.

Meie alateadvus toimib samade väga lihtsate reeglite järgi. Erinevus ei ole meie ajus ehk riistvaras, vaid uskumustes ja mõttemustrites ehk alateadvuses peituvas tarkvaras ning seda on võimalik edukalt muuta.

Kõigil emotsionaalsetel probleemidel, olgu nendeks sõltuvused, toitumis- ja kehakaaluprobleemid, sundkäitumine või vähene enesekindlus, on kõigest kolm algpõhjust ja põhiline neist on enda piisavusse mitteuskumine.

Raamatus “Ma olen piisav” jagab Marisa geniaalselt lihtsas vormis tehnikaid, harjutusi ja näpunäiteid, kuidas igaüks saab ise väga kergelt ja efektiivselt oma elu muuta. Need muutused on püsivad, sest toimivad seestpoolt väljapoole. See tähendab, et õpitut rakendades toimuvad muutused sinu alateadlikes mõttemustrites. Põhiline osa sellest, kuidas käitud, reageerid, milliseid valikuid teed, määrab ära sinu alateadlik programm, ilma, et sa seda isegi märkad.  Järelikult selleks, et oma elu imeliseks muuta, on vaja luua muutused alateadlikus programmis ja just seda see raamat teha aitabki.

 

Raamatu autorist

Marisa Peer

kogu maailmas tunnustatud terapeut, hinnatud autor ja inspireeriv kõneleja

Rohkem kui kolmekümne aasta jooksul on Marisa aidanud tuhandetel klientidel oma elu jäädavalt muuta kasutades selleks enda välja töötatud kiire muutuse teraapia meetodit (RTT® – Rapid Transformational Therapy®). Teda peetakse üheks kõige olulisemalt hüpnoteraapia arengut mõjutanud naiseks.

Kogedes oma meetodi tohutut edu, asutas Marisa 2015. aastal RTT® kooli, mis on praeguseks ajaks õpetanud välja üle 16000 terapeudi üle maailma.

Hinnatud kõnelejana on Marisa üles astunud sündmustel nagu Mindvalley Live, Maailma valitsuste tippkohtumine, Greator Festival, Kuningliku Meditsiiniühingu loengud, A-Fest ja inspireerinud kuulajaid mitmete TEDx kõnedega.

2021. aastal lõi Marisa tasuta 5-päevase väljakutse, mille eesmärk on aidata leida 6…11-aastastel lastel enesekindlus ja visadus. Sellest on võtnud osa tuhanded koolid üle maailma ja väljakutse on haridusmaastikul rohkelt tunnustust pälvinud.

Eelmisel aastal avaldas Marisa oma kuuenda bestselleri „Tell Yourself a Better Lie“ (Räägi endale parem vale) ning tuli välja unikaalse programmiga „Dieedita elu“, mis aitab inimestel vabaneda liigsest kehakaalust ja luua terve suhte toiduga.

Video

Raamatu u0022Ma olen piisavu0022 tutvustus

Osta raamat

1 raamat

20% tavahinnast soodsam!

Original price was: 24,90€.Current price is: 19,90€.

Kogus:

Kokku: